Horní Jelení minimapa
Drobečková navigace

Město Horní Jelení > Dění ve městě > Knihovna > Aktuality - knihovna > TÝDEN KNIHOVEN 6. - 12. ŘÍJNA

TÝDEN KNIHOVEN 6. - 12. ŘÍJNADatum konání:
6.10.2014
Datum ukončení:
12.10.2014

V Týdnu knihoven, ve dnech 6.-12. října, vyhlašuji amnestii upomínek na pozdě vrácené výpůjčky (takže pokud jste zapomněli vrátit knihy či časopisy, můžete tohoto týdne využít k vrácení bez zaplacení sankčních poplatků). Zapomenutých, nevrácených dokumentů mezi čtenáři knihovny není zrovna málo! Neváhejte a využijte této možnosti.

Týden knihoven je akce na podporu čtenářství, kterou vyhlašuje pravidelně Svaz knihovníků a informačních pracovníků. SKIP se tentokrát rozhodl věnovat v jejím průběhu pozornost především muzejním knihovnám. Hlavní téma pro muzejní knihovny bude využito letošní celosvětové téma – 100. výročí začátku 1. světové války.
AMG připravila pro letošní rok celomuzejní kampaň s názvem „Muzea a Velká válka aneb 100 let od vypuknutí 1. světové války“, která má samostatné webové stránky na adrese http://www.muzea20stoleti.cz, a kde již česká muzea zaregistrovala na 114 připravených akcí. Veškeré informace budou dostupné na stránkách AMG a v záložce Knihovnická komise na webových stránkách AMG na adrese http://www.cz-museums.cz.


Menu

Vyhledat v textu

13. 12. Lucie

Zítra: Lýdie

Aktuality - knihovna

Návštěvnost stránek

652346