Horní Jelení minimapa
Drobečková navigace

Město Horní Jelení > Dění ve městě > Knihovna > Zajímavé odkazy

Zajímavé odkazy

www.databazeknih.cz  (knihy, hodnocení knih, knižní novinky, bazar knih, životopisy, eknihy,...)

www.ctesyrad.cz  (čtenářův sympatický rádce)

http://www.cbdb.cz  (informace a recenze o knihách vydaných v českém jazyce i jejich autorech a také o všech  novinkách v knižním světě)

 http://www.celeceskoctedetem.cz/ ( je obecně prospěšná společnost, jež v České republice realizuje stejnojmennou celostátní osvětovou a mediální kampaň zaměřenou na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, na propagaci hodnotné literatury a na budování pevných vazeb v rodině prostřednictvím společného čtení)

http://www.ctenipomaha.cz/  (podporuje čtenářství a zároveň umožňuje dětem a mládeži podílet se na charitativní činnosti. Cílem je přenést pozornost dětí od počítačových her a sociálních sítí zpět ke knihám a zároveň pomáhat potřebným)

http://www.rostemesknihou.cz/  - nformace o pořadech a akcích, jež se konají v České republice a mají význam pro šíření vztahu k četbě knih. Stránky jsou určené pro rodiče, učitele, knihovníky, nakladatele a knihkupce (část Rosťa), ale i pro děti a mládež (část Rostík).

www.bibliohelp.cz  - Biblio help (léčba knihou)

http://sckn.cz/content/zpravy/file-946_low.pdf - komise pro dětskou knihu Svazu českých knihkupců a nakladatelů a Česká sekce IBBY vytvořily projekt, v němž budou každoročně doporučovat nové české knihy pro děti a mládež. Katalog  „Nejlepší knihy dětem" vychází poprvé v elektronické podobě a bude sloužit pro orientaci v nových titulech knihkupcům, knihovnám, školám, rodičům i širší veřejnosti. Letošní výběr doporučuje 36 titulů...

Menu

Vyhledat v textu

16. 1. Ctirad

Zítra: Drahoslav

Návštěvnost stránek

662241