Horní Jelení minimapa
Drobečková navigace

Město Horní Jelení > Knihovna > Aktuality - knihovna

Aktuality - knihovna


Novější 1
čec 25

Dovolená v knihovně

V knihovně bude v týdnu od 11. do 15.7. a od 25. do 29.7.2016 zavřeno z důvodu dovolené.


Více
čen 17

Pasování prvňáčků na čtenáře

Všechny rodiče, prarodiče i ostatní zájemce z řad veřejnosti srdečně zvu na slavnostní "Pasování prvňáčků na čtenáře", které se uskuteční v pátek 17. června od 16:00 hodin v obřadní místnosti MÚ Horní Jelení.


Více
dub 01

Noc s Andersenem

Srdečně zvu aktivní dětské čtenáře ve věku 7-12 let na pohádkovou Noc s Andersenem do městské knihovny. Sejdeme se v pátek 1. dubna (a není to apríl!) v 17,30 hodin. Čeká na nás večer plný her, luštění, tvoření a samozřejmě se spoustou čtení.


Více
pro 22

Dovolená v knihovně

Vážení čtenáři, v době od 22. - 31.12. je knihovna uzavřena. Přeji krásné prožití vánočních svátků, pevné zdraví a ostříží zrak po celý nový rok 2016. Od pondělí 4. ledna se opět těším na vaše návštěvy :-)


Více
říj 01

Soutěž pro dětské čtenáře, ale i pro ty, co nečtou :-)

Zažij knihu... vyhraj čtečku! Prostřednictvím 14 úkolů se seznámíš se 14 knihami pro děti a mládež: staršími i moderními, českými i zahraničními, dobrodružnými i zábavnými. Při plnění úkolů si vyzkoušíš, co postavy z příběhů zažily, na vlastní kůži.


Více
srp 03

DOVOLENÁ V KNIHOVNĚ

V týdnu od 3. - 7. srpna bude knihovna z důvodu dovolené zavřena.


Více
čen 18

Pasování prvňáčků na čtenáře

Srdečně zvu všechny rodiče, prarodiče, příbuzné a známé dětí z prvních tříd na slavnostní akt  "Pasování prvňáčků na čtenáře knihovny". Pasování proběhne ve čtvrtek 18. června v 15,30 pro třídu 1. B a v 16,00 pro třídu 1. A.


Více
kvě 04

Vyhodnocení soutěže O nejhezčí záložku

Ve středu 29 dubna bylo ukončeno hlasování pro nejhezčí záložku. Z celkového množství 95 záložek nebylo vůbec jednoduché vybírat tu nejhezčí. Hlasující rozhodli takto: v kategorii 6 - 9 let získal 1. místo Štěpán Kulhánek, 2. místo kolektiv 1. A, o 3.


Více
dub 01

Soutěž "O nejhezčí záložku"

Od 1. dubna jsou v knihovně vystaveny záložky dětí od 1. - 5. třídy, mezi kterými můžete vybírat tu "nej" záložku. Soutěž probíhá ve spolupráci se ZŠ pod patronací paní učitelky E. Kafkové. Vyhodnocení dětí se uskuteční na konci měsíce dubna.


Více
bře 27

Noc s Andersenem

V pátek 27. března v 17.30 hodin se sejdou všichni přihlášení spáči v Městské knihovně Horní Jelení na Noc s Andersenem. Čeká nás večer naplněný četbou, kvízy, hraním, tvořením i dobrodružstvím :-) Konec akce je v sobotu do 9.00 hodin.


Více
Novější 1