Horní Jelení minimapa
Drobečková navigace

Město Horní Jelení > Dění ve městě > Knihovna > Aktuality - knihovna

Aktuality - knihovna


2 Starší
dub 01

Soutěž "O nejhezčí záložku"

Od 1. dubna jsou v knihovně vystaveny záložky dětí od 1. - 5. třídy, mezi kterými můžete vybírat tu "nej" záložku. Soutěž probíhá ve spolupráci se ZŠ pod patronací paní učitelky E. Kafkové. Vyhodnocení dětí se uskuteční na konci měsíce dubna.


Více
bře 27

Noc s Andersenem

V pátek 27. března v 17.30 hodin se sejdou všichni přihlášení spáči v Městské knihovně Horní Jelení na Noc s Andersenem. Čeká nás večer naplněný četbou, kvízy, hraním, tvořením i dobrodružstvím :-) Konec akce je v sobotu do 9.00 hodin.


Více
led 01

Soutěž Lovci perel

Od ledna do září probíhá soutěž pro malé čtenáře "Lovci perel". V knihovně jsou vybrané a označené knihy, ke kterým si čtenář vyžádá otázky, knihu doma přečte, otázky zodpoví a v knihovně pak za správně vyplněný hrací list dostane perlu.


Více
říj 10

Autogramiáda Eleonory Dujkové a přednáška Petra Dujky

V pátek 10 . října od 17 hodin srdečně zvu všechny čtenáře i nečtenáře na zcela jistě zajímavou přednášku Petra Dujky o rodě Bubna - Litic spojenou s autogramiádou druhého rozšířeného vydání knihy Eleonory Dujkové, roz. Bubna - Litic "Vzpomínání".


Více
říj 06

TÝDEN KNIHOVEN 6. - 12. ŘÍJNA

V Týdnu knihoven, ve dnech 6.-12. října, vyhlašuji amnestii upomínek na pozdě vrácené výpůjčky (takže pokud jste zapomněli vrátit knihy či časopisy, můžete tohoto týdne využít k vrácení bez zaplacení sankčních poplatků).


Více
čen 20

Pasování na čtenáře

Slavnostní uvedení prvňáčků mezi čtenáře se uskuteční v pátek 20. června v 15.30 hodin pro třídu 1. A a v 16.00 hodin pro třídu 1. B v obřadní místnosti MÚ. Srdečné pozvání na tento slavnostní akt patří především všem rodičům a prarodičům pasovaných dětí.


Více
dub 04

Noc s Andersenem 2014

V pátek 4. dubna v 18.00 hodin se sejdeme na další společnou Noc s Andersenem. Přihlášky si vyzvedněte včas, počet spacích míst je omezen! Letos poprvé se mohou zúčastnit i děti, které v knihovně spát nechtějí, ale doprovodný program je láká.


Více
2 Starší

Menu

Vyhledat v textu

16. 1. Ctirad

Zítra: Drahoslav

Návštěvnost stránek

662209