Menu

Nabídka práce v Tramtáryji

RZ Tramtáryje přijme do přátelského kolektivu s rodinnou atmosférou samostatného kuchaře/kuchařku s praxí. (22.000 - 25.000 Kč HPP nebo OSVČ) Místo konání: rekreační zařízení Radost u Ostřetína. Požadavky: výuční list v oboru je vítán, ale není podmínkou, důležitá je dlouholetá praxe v oboru, spolehlivost a pracovitost, schopnost samostatné přípravy pokrmů ve velkém objemu, potravinářský průkaz. 

Dále přimeme pomocnou sílu do kuchyně/uklízečku 90-110 Kč/hod VPP nebo brigáda. Hledáme zkušenou a zodpovědnou osobu, která se v kuchyni dobře vyzná a bude pro kuchaře jeho pravou rukou a zároveň uklízečku objektu. Náplň práce: úklid areálu, pomocné práce při přípravě jídel, čištění zeleniny, umývání nádobí, úklid, aj.
Zaměstnanecké výhody a benefity pro obě pozice: ubytování a strava pro zaměstnance zdarma, velmi dobré pracovní podmínky, jistota zaměstnání, odpovídající platové hodnocení, příjemný a stabilní kolektiv, krásné místo. V případě zájmu zavolejte na tel: +420 733 624 229 nebo piště na e-mail: jankristl@tramtaryje.cz

25.02.2020 v 09:43