Menu

Bazar knih

Sociální komise ve spolupráci s místní knihovnou dne 4.10.2019 uspořádá celodenní „bazar knih“. Svou novou knihu si budete moci přijít vybrat od 9 do 19 hodin. Místo konání bazaru upřesníme v říjnových listech, místním rozhlase a na obecním webu – podle množství knih, které se nám sejde. Na bazaru si budete moci vybrat zdarma knížku, která se vám zalíbí. Z bazarového „fondu“ budou vybaveny knihami knihovny v obou DPS. Knihovnu v DPS K Dubu budou moci využívat i klienti Domova Simeon.

Vyzýváme všechny, kteří potřebují uspořádat svou knihovnu, některé knihy nechtějí, a naopak by třeba rádi svou knihovnu obohatili o titul, který už jiný majitel nechce, popřípadě by konkrétní knížku věnovali přímo do DPS, aby během měsíce září knihy přinesli do knihovny. Máte dětské knížky, ze kterých už Vaše ratolesti vyrostly? Učebnice, které se mohou hodit někomu dalšímu? Pošlete je dál…Chcete, aby se některá Vaše opravdu cenná kniha stala fondem naší knihovny? Přineste ji ukázat paní knihovnici…

K bazaru se připojí i místní knihovna s fondem knih, které vyřazuje.

Co bude s knihami, které nám o bazaru zbydou?

Diakonie Broumov si knihy, které nikdo nebude chtít, odveze. Také zde projdou dalším sítem třídění. Jsou nabídnuty knihkupci k odkoupení, další putují opět do různých sociálních zařízení a zbytek, který je již zhodnocen jako nepoužitelný rozeberou pracovní síly Diakonie.

Líbí se vám nápad? Podívejte se také do vaší knihovny, jestli v ní není titul, který už nebudete číst a přineste ji v září do knihovny!

Zahájení události:
04.10.2019 09:00

Předpokládaný konec události:
04.10.2019 19:00

Místo konání:
bude upřesněno!

Google kalendář Windows Live kalendář